סטריפ כותרת.jpg

סדנת סידור פרחים יפני - איקבנה

גלו את הקסם והיופי של תרבות יפן דרך עולם האיקבנה - סידור הפרחים היפני!

יום ב' 30.5, 19:30-21:00 | מזא"ה 9 ת"א | עלות כרטיס לסדנה: 250 ש"ח

AVD_3469.jpg
AVD_3431.jpg

הצטרפו אלינו לסדנה מרתקת, בה תלמדו על האמנות הגבוהה של סידור הפרחים היפני שתתן לכם הצצה אל הפילוסופיה, התרבות ואורח החיים היפני.

 

איקבנה היא שיטה הדוגלת במינימליזם, פשטות והכנסת הטבע שמסביבנו לתוך הבית. לפי שיטה זו אפשר ורצוי להשתמש בכל מה שיש סביבנו, לא רק פרחים, בשביל להוסיף יופי לבית. גם ענפים יבשים ועלים שנשרו משמשים לסידור וכך מייצגים את כל מחזור החיים שסביבנו.

 

בניגוד לסידור הפרחים המקובל במערב, לפי שיטת האיקבנה אין צורך להשתמש בפרחים רבים, כך כל פריט אשר נמצא בסידור מקבל מקום של כבוד והיופי שלו מודגש.

 

הסדנה מועברת בתל אביב, על ידי מאיו זדוף, ילידת יפן אשר עלתה לארץ לפני כ-7 שנים ומתרגלת את האיקבנה כבר יותר מ-14 שנה.

סטריפ מעבר-02.png

מה כוללת הסדנה?

בסדנה נלמד את עקרונות הבסיס של אמנות האיקבנה ונבין כיצד הם משתלבים בתפיסת האסתטיקה היפנית. לאחר מכן נשזור בעצמנו שזירה בסיסית של איקבנה (אם הזמן יאפשר אולי אפילו שתיים) כדי להבין את העקרונות האלה גם בידיים ולא רק בראש.

הסדנה כוללת את כל הציוד הדרוש, את הפרחים וערכה קטנה לשזירה, כדי שכל משתתפת תוכל לשזור את מה שלמדה שוב בבית.

7.jpg
13.jpg
18.jpg
8.jpg
10.jpg
11.jpg
רקע-03.png

איך נרשמים?

פשוט מאוד: לוחצים על הכפתור כאן למטה, ממלאים את הפרטים ומסדירים את התשלום, ו... יש לכן מקום מובטח בסדנה. על מנת שכל משתתף יקבל יחס אישי, מספר המקומות בסדנה מוגבל - שריינו את מקומכם עכשיו.

​​קיומה של הסדנה מותנה בהרשמה של לפחות 7 אנשים. במידה שהסדנה לא תתקיים, התשלום יוחזר במלואו. מבחינת מדיניות ביטולים: יש להודיע על ביטול ההשתתפות עד 24 שעות לפני הסדנה, אחרת לא תהיה אפשרות לקבל החזר כספי.

 

מועד הסדנה הקרובה: יום ב', 30.5, 19:30-21:00

עלות כרטיס לסדנה: 250 ש"ח

סטריפ מעבר-02.png

מה אומרות משתתפות בסדנאות שלי:

AVD_3420.jpg
AVD_3445.jpg
המצלצה 1.jpeg
המלצה 2.jpeg
המלצה 3.jpeg
סטריפ מעבר-02.png
סטריפ מעבר-02.png
רקע לסטריפ-05.png

קצת עלי

AVD_3313.jpg

נעים להכיר :) קוראים לי מאיו זדוף ואני אמנית איקבנה - סידור פרחים יפני. שיטת האיקבנה דוגלת במינימליזם, פשטות והכנסת הטבע שמסביבנו, לתוך הבית. לפי שיטה זו אפשר ורצוי להשתמש בכל מה שיש סביבנו, לא רק פרחים, בשביל להוסיף יופי לבית. גם ענפים ועלים שנשרו משמשים לסידור וכך מייצגים את כל מחזור החיים שסביבנו.

 

כשהגעתי לישראל מיפן (לפני יותר מ-7 שנים), ביקשתי להעביר גם לישראלים את אמנות האיקבנה. אשמח מאד אם תצטרפו אלי למסע הזה של יופי, אסתטיקה ובעיקר כיף. באווירה קלה ונעימה עם משקה חם ושיחה טובה.

 

אני רוצה לחלוק אתכם את האמנות הקסומה הזאת, כי אני חושבת שהיא מחברת בין אדם לעצמו, בין אדם לטבע ובין אדם לאדם. אשמח לראותכם!

סטריפ מעבר-02.png

לשריון מקומכם בסדנה הקרובה מלאו את הטופס ותועברו לדף תשלום מאובטח